Block Class (2.0.0-beta8) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Attribute
lt: Požymis

en: List
lt: Sąrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Block
lt: Blokas

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: General
lt: Bendras

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Class
lt: Klasė

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: textarea
lt: teksto sritis

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje
