Block Class (4.0.1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Attribute
uk: Атрибут

en: List
uk: Список

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Help
uk: Довідка

en: Block
uk: Блок

en: CSS class
uk: Клас CSS

en: Advanced
uk: Розширені

en: General
uk: Загальне

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Class
uk: Клас

en: Operation
uk: Дія

en: Maxlength
uk: Максимальна довжина

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Confirm Deletion
uk: Підтвердіть видалення

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Run
uk: Виконати

en: Uppercase
uk: Верхній регістр

en: Usage
uk: Використання

en: Field Type
uk: Тип поля

en: Global Configuration
uk: Загальні настроювання

en: About
uk: Про модуль

en: Bulk Operations
uk: Пакетні операції

en: Lowercase
uk: Нижній регістр

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку
