Block Inactive Users (8.x-2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Active
lt: Aktyvus

en: From
lt: Nuo

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will be hidden from everyone but administrators.
lt: Jūsų paskyra bus užblokuota ir daugiau negalėsite prisijungti. Visas jūsų turinys bus paslėptas.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will also be deleted.
lt: Jūsų paskyra ir informacija bus pašalinta. Visas jūsų turinys taip pat bus pašalintas.

en: Disable the account and keep its content.
lt: Paskyra išjungiama ir turinys paliekamas.

en: Disable the account and unpublish its content.
lt: Paskyra išjungiama ir turinys nebepublikuojamas.

en: Delete the account and its content.
lt: Pašalinama paskyra ir jos turinys.
