Block Inactive Users (8.x-2.3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Confirm
he: אישור

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Active
he: פעיל

en: From
he: מאת

en: Configuration
he: הגדרות

en: Role
he: תפקיד

en: Blocked
he: חסום

en: Disable the account and keep its content.
he: בטל את החשבון והשאר את התוכן שנוצר ע"י המשתמש.

en: Disable the account and unpublish its content.
he: בטל את החשבון והפוך את התוכן של המשתמש ללא-מפורסם.

en: Delete the account and its content.
he: מחיקת החשבון והתוכן המשוייך אליו.
