Block Inactive Users (8.x-2.4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Send email
az: Email göndər

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Active
az: Aktiv

en: From
az: Kimdən

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: Blocked
az: Blok edilib
