Block Usage Report (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Name
ne: नाम

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
