Block Usage Report (1.0.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Name
id: Nama

en: Region
id: Wilayah

en: Custom
id: Tersuai

en: Provider
id: Penyedia

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel
