Block Usage Report (1.0.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Name
nl: Naam

en: Region
nl: Gebied

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: Custom
nl: Aangepast

en: Language code
nl: Taalcode

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Plugin ID
nl: Plugin-ID
