Block Usage Report (1.0.3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Name
tr: İsim

en: Region
tr: Bölge

en: Display mode
tr: Görüntüleme modu

en: Node
tr: Düğüm

en: Custom
tr: Özel

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
