Block Usage Report (1.0.4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Name
az: Ad

en: Node
az: Material

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Provider
az: Provayder

en: Language code
az: Dil kodu

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket
