Bluecheese (2.0.0) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Closed
lt: Uždara

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Open
lt: Atvira

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Show row weights
lt: Rodyti eilučių svorius

en: Hide row weights
lt: Slėpti eilučių svorius

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current
