Boldy (8.x-2.1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Hidden
az: Gizli

en: Themes
az: Mövzular

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: mobile
az: mobil

en: wide
az: geniş
