Book Access Code (2.0.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Access
fa: دسترسی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Active
fa: فعال

en: Code
fa: کد

en: Books
fa: کتاب‌ها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره
