Book Access Code (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Code
ne: कोड
