Book Access Code (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: Access
id: Akses

en: Created
id: Dibuat

en: Active
id: Aktif

en: Code
id: Kode

en: Books
id: Buku-buku

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang
