Book Access Code (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Access
ar: الوصول

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Code
ar: الكود

en: Books
ar: الوثائق

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول
