BootBase (8.x-1.40) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Messages
az: Mesajlar

en: Sidebar
az: Yan panel

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
