BootBase (8.x-1.40) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Order
lt: Tvarka

en: Messages
lt: Žinutės

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Featured
lt: Svarbus

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
