Bootstrap (8.x-3.24) - en to az translation catalogue (88 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Container
az: Konteyner

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Add
az: Əlavə et

en: Manage
az: İdarə et

en: Theme
az: Tema

en: Components
az: Komponentlər

en: Upload
az: Yükləmə

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: file
az: fayl

en: Options
az: Seçimlər

en: Create
az: Yaradıldı

en: Last post
az: Son post

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Advanced
az: Əlavə

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: General
az: Əsas

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Log in
az: Loqin

en: Provider
az: Provayder

en: Uninstall
az: Silin

en: Install
az: Yükləmek

en: Tools
az: Alətlər

en: Close
az: Bağlı

en: Hidden
az: Gizli

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: White
az: Ağ

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Broken
az: Qırıq

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Sort descending
az: Azalan üzrə çeşidləyin

en: Sort ascending
az: Artan sıralama

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Status message
az: Status mesajı

en: Hide summary
az: Xülasəni gizlədin

en: Edit summary
az: Xülasə redaktə edin

en: Add effect
az: Effekt əlavə edin
