Bootstrap (8.x-3.29) - en to sr translation catalogue (49 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Theme
sr: Тема

en: file
sr: фајл

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Footer
sr: Подножје

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Log in
sr: Пријави се

en: Provider
sr: Провајдер

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Drag to re-order
sr: Превуци да би преуредио

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Status message
sr: Статусна порука

en: One file only. | Maximum @count files.
sr[0]: Само један фајл.
sr[1]: Максимум @count фајлова.

en: Site branding
sr: Лого

en: Allowed types: @extensions.
sr: Дозвољени типови: @extensions.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
sr: Слике морају бити веће од <strong>@min</strong> пиксела. Слике веће од <strong>@max</strong> пиксела ће бити смањене.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
sr: Слике морају бити веће од <strong>@min</strong> пиксела.

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
