Bootstrap (8.x-3.4) - en to ps translation catalogue (46 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Visible
ps: لیدوړ

en: Theme
ps: ویینه

en: Upload
ps: پورته کول

en: Configure
ps: سازول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: General
ps: ټوليز

en: Log in
ps: ننوتون

en: Install
ps: لګول

en: Tools
ps: توكي

en: Close
ps: تړل

en: Hidden
ps: پټ

en: Show
ps: ښوول

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Hide
ps: پټول

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Update style
ps: ډول اوسمهالیزول

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

[ctx: Sort order]
en: Order
ps: اوډون

en: First page
ps: لومړی پاڼې
