Bootstrap (8.x-3.5) - en to bg translation catalogue (60 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: content
bg: съдържание

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Update
bg: Промени

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Add
bg: Добави

en: Visible
bg: Видим

en: Upload
bg: Трансфер

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: file
bg: файл

en: Options
bg: Параметри

en: Create
bg: Създаване

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Filter
bg: Филтър

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: General
bg: Общи

en: Log in
bg: Вход

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Install
bg: Инсталирай

en: Hidden
bg: Скрит

en: Show
bg: Покажи

en: image
bg: изображение

en: Apply
bg: Търси

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.

en: Hide
bg: Скрий

en: Restore
bg: Възстанови

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Drag to re-order
bg: Влачи за промяна на подредбата

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: Hide summary
bg: Скриване на резюме

en: Edit summary
bg: Редактиране на резюме

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
bg: Пренареди редовете по тегло, вместо с влачене
