Bootstrap (8.x-3.5) - en to et translation catalogue (110 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Home
et: Avaleht

en: Images
et: Pildid

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: title
et: pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: content
et: sisu

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: ERROR
et: VIGA

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Container
et: Konteiner

en: Settings
et: Seaded

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Update
et: Uuenda

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Add
et: Lisa

en: Manage
et: Halda

en: Visible
et: Nähtav

en: Theme
et: Teema

en: Components
et: Komponendid

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Configure
et: Seadistus

en: file
et: fail

en: Options
et: Valikud

en: Create
et: Loo

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Custom
et: Kohandatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Normal
et: Tavaline

en: Advanced
et: Täpsem

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: General
et: Üldine

en: Log in
et: Sisene

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Install
et: Paigalda

en: Tools
et: Tööriistad

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Close
et: Sulge

en: Hidden
et: Peidetud

en: Show
et: Näita

en: Buttons
et: Nupud

en: White
et: Valge

en: Schema
et: Skeem

en: image
et: pilt

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Apply
et: Rakenda

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Hide
et: Peida

en: Restore
et: Taastamine

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Error message
et: Veateade

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Drag to re-order
et: Lohista järjestuse muutmiseks

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Hide summary
et: Peida kokkuvõte

en: Edit summary
et: Muuda kokkuvõtet

en: Update style
et: Uuenda stiili

en: Add effect
et: Lisa efekt

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
et: Reasta read lohistamise asemel ümber kaalude numbriliste väärtuste järgi.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Last page
et: Viimane leht

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
et: Sellele väljale on võimalik üles laadida piiramatu hulk faile.

[ctx: Sort order]
en: Order
et: Järjestus

en: One file only. | Maximum @count files.
et[0]: Ainult üks fail.
et[1]: Maksimaalselt @count faili.

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: First page
et: Esimene leht

en: Allowed types: @extensions.
et: Lubatud tüübid: @extensions.

en: Install and set as default
et: Paigalda ja määra vaikevalikuks

en: Images must be exactly <strong>@size</strong> pixels.
et: Pildid peavad olema täpselt <strong>@size</strong> pikslit.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
et: Pildid peavad olema suuremad kui <strong>@min</strong> pikslit. Pildid, mis on suuremad kui <strong>@max</strong>, tehakse väiksemaks.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
et: Pildid peavad olema suuremad kui <strong>@min</strong> pikslit.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
et: Pildid mis on suuremad kui <strong>@max</strong> pikslit viiakse automaatselt sobivasse mõõtu.

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: @size limit.
et: @size limiit.
