Bootstrap (8.x-3.5) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Next
mg: Manaraka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: content
mg: votoatiny

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: Filter
mg: Sivana

en: Log in
mg: Fidirana

en: Enter the terms you wish to search for.
mg: Ampidiro ireo teny tianao karohana.
