Bootstrap (8.x-3.5) - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Home
si: නිවස

en: Images
si: රූප

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Help
si: සහාය

en: file
si: ගොනුව

en: image
si: රූපය
