Bootstrap (8.x-3.6) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: file
ht: fichye

en: Page title
ht: Tit paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Tools
ht: Outi

en: Apply
ht: Aplike

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
