Bootstrap (8.x-3.8) - en to fy translation catalogue (22 entries)

en: Next
fy: Folgjende

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Confirm
fy: Befêstigje

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Go to previous page
fy: Gean nei foarrige side

en: Go to next page
fy: Gean nei folgjende side

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Save
fy: Bewarje

en: Upload
fy: Uploade

en: file
fy: bestân

en: Log in
fy: Ynlogge

en: image
fy: ôfbylding

en: Go to first page
fy: Gean nei earste side

en: Go to last page
fy: Gean nei lêste side

en: Enter the terms you wish to search for.
fy: Fier de wurden yn dêr't jo nei sykje wolle.

en: Error message
fy: Flatermelding
