Bootstrap (8.x-3.8) - en to nl translation catalogue (123 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: title
nl: titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: content
nl: inhoud

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: ERROR
nl: FOUT

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Add
nl: Toevoegen

en: Manage
nl: Beheren

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Theme
nl: Thema

en: Components
nl: Componenten

en: Upload
nl: Uploaden

en: Configure
nl: Instellen

en: file
nl: bestand

en: Options
nl: Opties

en: Create
nl: Aanmaken

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Custom
nl: Aangepast

en: Normal
nl: Normaal

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: General
nl: Algemeen

en: Log in
nl: Inloggen

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Install
nl: Installeren

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: bottom
nl: onderkant

en: top
nl: bovenkant

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Static
nl: Statisch

en: Close
nl: Sluiten

en: show
nl: tonen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Buttons
nl: Knoppen

en: White
nl: Wit

en: archive
nl: archief

en: image
nl: afbeelding

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Apply
nl: Toepassen

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Restore
nl: Herstellen

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Breadcrumb visibility
nl: Kruimelpad-zichtbaarheid

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Tables
nl: Tabellen

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: click
nl: klik

en: Circle
nl: Cirkel

en: Download feature
nl: Feature downloaden

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: Pagination
nl: Paginering

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Hide summary
nl: Samenvatting verbergen

en: Edit summary
nl: Samenvatting bewerken

en: Update style
nl: Stijl bijwerken

en: Add effect
nl: Effect toevoegen

en: auto
nl: automatisch

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
nl: Herschik de rijen op basis van gewicht, in plaats van slepen.

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Add and configure
nl: Toevoegen en configureren

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Rounded
nl: Afgerond

en: You have unsaved changes.
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen.

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
nl: Een onbeperkt aantal bestanden kan naar dit veld worden geupload.

[ctx: Sort order]
en: Order
nl: Volgorde

en: One file only. | Maximum @count files.
nl[0]: Slechts één bestand.
nl[1]: Maximaal @count bestanden.

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Extra Small
nl: Extra klein

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Allowed types: @extensions.
nl: Toegestane types: @extensions.

en: Install and set as default
nl: Installeren en als standaard instellen

en: Images must be exactly <strong>@size</strong> pixels.
nl: Afbeeldingen moeten exact <strong>@size</strong> pixels zijn.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan <strong>@min</strong> pixels. De afmetingen van afbeeldingen groter dan <strong>@max</strong> pixels worden aangepast.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan <strong>@min</strong> pixels.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
nl: De afmetingen van afbeeldingen groter dan <strong>@max</strong> pixels worden aangepast.

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: @size limit.
nl: @size limiet.

en: Upload requirements
nl: Upload vereisten
