Bootstrap (8.x-3.9) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Confirm
mk: Потврда

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Help
mk: Помош

en: Add
mk: Додај

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Log in
mk: Најави ме

en: Uninstall
mk: Деинсталација
