Bootstrap (8.x-3.9) - en to sq translation catalogue (43 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: content
sq: përmbajtja

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Update
sq: Rifresko

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: file
sq: skedar

en: Create
sq: Krijo

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: Install
sq: Instalo

en: archive
sq: arkivi

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Enter the terms you wish to search for.
sq: Shkruaj frazat që duhen kërkuar.

en: Drag to re-order
sq: Tërhiq për të rirenditur

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
