Bootstrap5 (4.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Updated
he: עודכן

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: New
he: חדש

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Pagination
he: דפדוף

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
