Bootstrap5 (4.0.2) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Description
lv: Apraksts

en: Version
lv: Versija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Create
lv: Izveidot

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Web Server
lv: Web Serveris

en: Database
lv: Datubāze

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: System
lv: Sistēma

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Installed
lv: Instalēts

en: New
lv: Jauns

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Last Cron Run
lv: Pēdējā Cron Izpilde

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: General System Information
lv: Vispārīga Sistēmas Informācija
