Bootstrap5 (4.0.5) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Description
be: Апісанне

en: Version
be: Версія

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Updated
be: Абноўлена

en: Create
be: Стварыць

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Database
be: База дадзеных

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: System
be: Сістэма

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Installed
be: Усталявана

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Search form
be: Форма пошуку

en: No modules are available to uninstall.
be: Няма модуляў для выдалення.

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
be[0]: Наступная прычына забараняе выдаленне модуля  @module.module_name:
be[1]: Наступныя прычыны забараняюць выдаленне модуля  @module.module_name from being uninstalled:
