Bootstrap5 (4.0.5) - en to hu translation catalogue (67 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Description
hu: Leírás

en: Version
hu: Verzió

en: unpublished
hu: rejtett

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Updated
hu: Frissítve

en: Create
hu: Létrehozás

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Web Server
hu: Webkiszolgáló

en: Database
hu: Adatbázis

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: System
hu: Rendszer

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Installed
hu: Telepített

en: New
hu: Új

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Footer options
hu: Lábléc lehetőségek

en: Memory limit
hu: Memóriakorlát

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: No modules are available to uninstall.
hu: Nincs eltávolítható modul.

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Footer background
hu: Lábléc háttere

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Last Cron Run
hu: Az időzítő utolsó lefutása

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Drupal Version
hu: Drupal verzió

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Version: @module-version
hu: Verzió: @module-version

en: Requires: @module-list
hu: Bekapcsolása ezeket a modulokat igényli: @module-list

en: Required by: @module-list
hu: @module-list használja

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
hu: Programok által olvasható név: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
hu[0]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő ok akadályozza:
hu[1]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő okok akadályozzák:

en: General System Information
hu: Általános tudnivalók a rendszerről

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
