Bootstrap5 (4.0.5) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Description
jv: Katrangan

en: Version
jv: Versi

en: Name
jv: Jeneng

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Create
jv: Gawé

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Installed
jv: Dipasang

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: No modules are available to uninstall.
jv: Ora ānā modul cumawis sing bisa dicopot.

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro

en: Footer background
jv: Latare footer

en: Text Formats
jv: Format tèks
