Bootstrap5 (4.0.5) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: Name
nn: Namn

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Create
nn: Lag

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Uninstall
nn: Avinstaller

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst
