Bootstrap5 (4.0.6) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Description
hr: Opis

en: Version
hr: Inačica

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Create
hr: Stvori

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: System
hr: Sustav

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Messages
hr: Poruke

en: Installed
hr: Instaliran

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: No modules are available to uninstall.
hr: Nijedan modul se ne može deinstalirati.

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
