Bootstrap5 (4.0.6) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Version
th: รุ่น

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Create
th: สร้าง

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Header
th: ส่วนหัว

en: System
th: ระบบ

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Uninstall
th: ลบโมดูล

en: Messages
th: ข้อความ

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Search form
th: ฟอร์มค้นหา

en: No modules are available to uninstall.
th: ไม่มีโมดูลที่สามารถลบได้

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Text Formats
th: รูปแบบข้อความ

en: First page
th: หน้าแรก
