Bootstrap5 (4.0.7) - en to az translation catalogue (51 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Create
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: System
az: Sistem

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Uninstall
az: Silin

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: New
az: Yeni

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: Last Cron Run
az: Son Cron İşəsalınması

en: Last page
az: Son səhifə

en: Drupal Version
az: Drupal versiyası

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
az: Siz hələ heç bir məzmun növü yaratmamısınız. Yeni məzmun növü əlavə etmək üçün <a href="@create_content">məzmun növünün yaradılması səhifəsinə</a> keçin.

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Page @items.current
az: Səhifə @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir

en: Version: @module-version
az: Versiya: @module-version

en: Requires: @module-list
az: Tələb edir: @module-list

en: Required by: @module-list
az: Tələb edir: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
az: Maşın adı: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: General System Information
az: Ümumi Sistem Məlumatı

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin
