Bootstrap5 (4.0.7) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Description
bs: Opis

en: Version
bs: Verzija

en: Name
bs: Ime

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Page
bs: Strana

en: System
bs: Sistem

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Uninstall
bs: Deinstalacija

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)
