Bootstrap5 (4.0.7) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Description
et: Kirjeldus

en: Version
et: Versioon

en: unpublished
et: avaldamata

en: Name
et: Nimi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Updated
et: Uuendatud

en: Create
et: Loo

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Web Server
et: Veebiserver

en: Database
et: Andmebaas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: System
et: Süsteem

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Installed
et: Paigaldatud

en: New
et: Uus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Memory limit
et: Mälulimiit

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Last Cron Run
et: Viimati käivitus cron

en: Last page
et: Viimane leht

en: Drupal Version
et: Drupali versioon

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Version: @module-version
et: Versioon: @module-version

en: Requires: @module-list
et: Nõuab mooduleid: @module-list

en: Required by: @module-list
et: On nõutav moodulite poolt: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
et: Masinloetav nimi: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
et[0]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgneval põhjusel:
et[1]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgnevatel põhjustel:

en: General System Information
et: Üldine süsteemiinfo
