Bootstrap5 (4.0.7) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Description
gl: Descrición

en: Version
gl: Versión

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Updated
gl: Actualizado

en: Create
gl: Crear

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Web Server
gl: Servidor Web

en: Database
gl: Base de datos

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: System
gl: Sistema

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Installed
gl: Instalado

en: New
gl: Novo

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Footer options
gl: Opcións de pé

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Dark
gl: Escuro

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: General System Information
gl: Información Xeral do Sistema
