Bootstrap5 (4.0.7) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Description
ka: აღწერა

en: Version
ka: ვერსია

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Create
ka: შექმნა

en: Page
ka: გვერდი

en: Web Server
ka: ვებ სერვერი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: System
ka: სისტემა

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: New
ka: ახალი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
