Bootstrap5 (4.0.7) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
