Barrio Bootstrap 5 Theme (5.5.1) - en to sk translation catalogue (85 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Images
sk: Obrázky

en: None
sk: Žiadne

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Icons
sk: Ikony

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Total
sk: Celkom

en: Components
sk: Komponenty

en: n/a
sk: nie je

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Normal
sk: Normálny

en: Up
sk: Hore

en: Medium
sk: Stredná

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Address
sk: Adresa

en: Forum
sk: Fórum

en: Text color
sk: Farba textu

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Expires
sk: Vyprší

en: Messages
sk: Správy

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: White
sk: Biela

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Order Summary
sk: Súhrn objednávky

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: Locality
sk: Lokalita

en: Tabs
sk: Záložky

en: both
sk: obidva

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: medium
sk: stredné

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Organization
sk: Firma

en: Local
sk: Lokálny

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Billing information
sk: Fakturačné údaje

en: Fonts
sk: Písma

en: Billing Information
sk: Fakturačné informácie

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Primary
sk: Primárny

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Blue Lagoon (default)
sk: Modrá Lagúna (predvolené)

en: Shipping Information
sk: Doručovacie informácie

en: Customer Information
sk: Informácie o zákazníkovi

en: Payment instructions
sk: Pokyny k platbe

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Sidebar borders
sk: Okraje postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan

en: Your shopping cart is empty.
sk: Váš nákupný košík je prázdny.

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Create your account
sk: Vytvorte si účet

en: Shipping information
sk: Doručovacie údaje

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Header background top
sk: Pozadie hlavičky horné

en: Header background bottom
sk: Pozadie hlavičky dolné

en: Thank you for your order!
sk: Ďakujeme za vašu objednávku!

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: By @author @time ago
sk: Od používateľa @author pred @time

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: You have not created any order types yet. Go to the <a href="@create_order_type">order type creation page</a> to add a new order type.
sk: Zatiaľ ste nevytvorili žiadne typy objednávok. Prejdite na stránku <a href="@create_order_type">vytvoriť typ objednávky</a> a pridajte nový typ objednávky.

en: Order Confirmation
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order #@number details:
sk: Detaily objednávky #@number:

en: Order activity
sk: Aktivita objednávky

en: Applied coupons
sk: Uplatnené kupóny

en: Set a password to save your details for next time.
sk: Nastavte heslo, aby sa vaše údaje uložili pre nabudúce.
