Barrio Bootstrap 5 Theme (5.5.10) - en to lt translation catalogue (94 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Images
lt: Vaizdai

en: Content
lt: Turinys

en: None
lt: Joks

en: Container
lt: Konteineris

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Region
lt: Sritis

en: Menu
lt: Meniu

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Total
lt: Iš viso

en: Components
lt: Komponentai

en: n/a
lt: n/d

en: Node
lt: Mazgas

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Normal
lt: Normalus

en: Up
lt: Viršun

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Address
lt: Adresas

en: Forum
lt: Forumas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Messages
lt: Žinutės

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: White
lt: Baltas

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Gray
lt: Pilka

en: New
lt: Naujas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: medium
lt: vidutinis

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Light
lt: Šviesi

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Blue Lagoon (default)
lt: Mėlynoji lagūna (numatyta)

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: Your shopping cart is empty.
lt: Jūsų prekių krepšelis tuščias.

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Shipping information
lt: Pristatymo informacija

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Footer fourth
lt: Ketvirta poraštė

en: Thank you for your order!
lt: Ačiū už Jūsų užsakymą!

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Featured top
lt: Reklamuojama viršuje

en: Featured bottom first
lt: Reklamuojama apačioje pirma

en: Featured bottom second
lt: Reklamuojama apačioje antra

en: Featured bottom third
lt: Reklamuojama apačioje trečia

en: Footer fifth
lt: Penkta poraštė

en: By @author @time ago
lt: @author prieš @time

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
