Barrio Bootstrap 5 Theme (5.5.16) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Images
gu: છબીઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Node
gu: નોડ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Up
gu: ઉપર

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Topics
gu: વિષયો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Ice
gu: બરફ
