Barrio (5.5.2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Images
ur: تصاویر

en: Content
ur: متن

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Default
ur: طے شدہ

en: Region
ur: علاقہ

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Normal
ur: عمومی

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: ›
ur: ‹
