Barrio Bootstrap 5 Theme (5.5.20) - en to az translation catalogue (55 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: None
az: Yoxdur

en: Container
az: Konteyner

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Menu
az: Menyu

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Layout
az: Şablon

en: Components
az: Komponentlər

en: n/a
az: yox

en: Node
az: Material

en: Last post
az: Son post

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Up
az: Yuxarı

en: Medium
az: Orta

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Button
az: Düymə

en: Messages
az: Mesajlar

en: Switch
az: Keçid

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: White
az: Ağ

en: Gray
az: Boz

en: New
az: Yeni

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Slate
az: Şifer

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Status message
az: Status mesajı
