Barrio (5.5.4) - en to sr translation catalogue (27 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Region
sr: Регион

en: Menu
sr: Мени

en: Total
sr: Укупно

en: n/a
sr: нема

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: Text color
sr: Боја текста

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Billing Information
sr: Информације за плаћање

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Payment Method
sr: Начин плаћања

en: Shipping Information
sr: Информације за испоруку

en: Payment instructions
sr: Инструкције за уплату

en: Title and slogan
sr: Наслов и слоган

en: Your shopping cart is empty.
sr: Ваша корпа је празна.

en: Shipping information
sr: Подаци за испоруку

en: Thank you for your order!
sr: Хвала на поруџбини!

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: Order Confirmation
sr: Потврда поруџбине

en: Order #@number details:
sr: Детаљи  поруџбе #@number:

en: Your order number is @number.
sr: Број поруџбине: @number.

en: You can view your order on your account page when logged in.
sr: Можете прегледати своју поруџбину у свом корисничком налогу уколико сте пријављени.
